KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8146100
nr 814 6100
Josef Sandberg
(1896-1986), Sverige
Blandteknik, Josef Sandberg (1896-1986), sydländskt landskap, signerad. -50
Josef Sandberg, svensk målare född i Tranås 1896, död 1986.
Utrop:
300 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:34:29
Josef Sandberg
Läs mer om Josef Sandberg